لنت ترمز

قیمت لنت ترمز پراید

قیمت لنت ترمز پراید

لنت ترمز از جمله اساسی‌ترین لوازم مصرفی در خودرو می‌باشد اکثرا به دلیل بی تجربگی و نبود دقت کافی در نگهداری لنت ترمز و تعویض لنت ترمز خسارات مالی و یا حتی جانی را باعث می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی قیمت لنت ترمز پراید (Pride Brake Pad Prices) در انواع برندهای موجود در بازار بپردازیم.

از جمله قسمت‌های اساسی سیستم ترمز خودرو، لنت ترمز می‌باشد که توسط اصطکاک با دیسک چرخ سبب به وجود آمدن شتاب منفی در اتومبیل می‌شود. در حقیقت لنت ترمز توسط نیروی اصطکاک باعث تبدیل انرژی جنبشی چرخ‌ها به انرژی حرارتی می‌شود.

انتخاب بهترین لنت پراید

خودروی سایپا پراید را قطعا پرفروش‌ترین اتومیبل داخلی می‌باشد. خرید قطعات یدکی پراید از جمله اساسی ترین خواسته مالکان پراید است. لنت ترمز پراید به وسیله کارخانه های متعددی با نشان و برندهای مختلفی ساخته می‌گردد. به همین علت قیمت لنت ترمز پراید بسیار متعدد می‌باشد. به همین علت خرید بهترین لنت ترمز پراید می تواند بسیار پیچیده و مبهم باشد.

قیمت لنت ترمز پراید
ردیف نوع برند محور جلو (تومان) محور عقب (تومان)
1 تکستار مدل 2135501 89,900
2 گلد مدل BP101 110,000
3 گلد مدل HP1001 36,000
4 پاجرو قطعه 57,500
5 پارسیان قطعه سپهر 57,000
6 لنت ترمز آنی 83,500
7 پارس لنت مدل 21355 55,000
8 ای تی سی مدل SAFE چهار عددی 75,000
9 پی اچ سی والیو مدل BP2001 چهار عددی 125,000
10 کیا مدل 21355 50,000
11 سایپا یدک کد 857 60,000
12 پی اچ سی والیو مدل BS2001 161,000
13 سایپا کد 9-500655 94,000

شما می‌توانید نسخه PDF لیست قیمت لنت ترمز پراید (جدول بالا) را از طریق دکمه زیر دانلود کنید.

انواع برندهای ایرانی

در حال حاضر شرکت های داخلی مختلفی درحال تولید لنت ترمز پراید می‌باشند. در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از این شرکت ها بپردازیم و قیمت لنت ترمز پراید را در اونواع برندهای داخلی برای شما مشخص کنیم.

لنت ترمز پراید پارسیان قطعه سپهر (PGS)

این شرکت در طول سال‌های گدشته، کیفیت تولید لنت ترمزهای خود را بالا برده است تولیدی به همین علت، موفق به کسب استاندارهای بین المللی و گواهینامه مختلف شده است؛ ارزش کیفی این لنت ترمزها موجب گشته است تا امتیاز خوبی را از کارخانه های متعدد خودروساز کسب کند ناگفته نماند که تمامی محصول دارای کد رهگیری اصالت محصول می‌باشند. قیمت لنت ترمز پراید در این محصول به شرح زیر می باشد.

قیمت لنت ترمز پارسیان قطعه سپهر (PGS)

قیمت لنت ترمزهای تولید پارسیان قطعه سپهر از محصولات مشابه خارجی کمتر بوده در حالی که کیفیت کاملا حفظ شده است. شما می توانید این نوع لنت را مستقیما از فروشگاه شهریدک خریداری کنید و درب منزل یا تعمیرگاه دریافت کنید.

لنت ترمز پاجرو قطعه

این شرکت نیز از جمله تولیدکنندگان موفق لنت ترمز پراید می‌باشد که توانسته است با کیفیت و قیمت مناسب رضایت مشتریان را کسب نماید و با سایر تولیدکنندگان به رقابت بپردازد. پاجرو قطعه دارای استاندارد ملی بوده و توسط فروشگاه اینترنتی شهریدک قابل خریداری است.

قیمت لنت ترمز پاجرو قطعه

قیمت لنت ترمز پراید این برند نیز از سایر رقبای خارجی پایین تر بوده به طوری که با حفظ کیفیت توانسته سهم کثیری از بازار لنت ترمز را به خود اختصاص دهد.

لنت ترمز پراید پارس

کارخانه پارس نیز لنت ترمز مطابق گواهینامه های ISO 9001 و ISO 16949 تولیدات خود را عرضه می‌نماید. شایان ذکر است که لنت ترمزهای تولیدی این برند بدون آزبست بوده و سازگار با محیط زیست می‌باشد.

قیمت لنت ترمز پارس

قیمت عرضه لنت ترمز پارس مانند سایر لنت ترمز پراید شرکتی زیاد نبوده و در بازه 60 تا 70 هزار تومان موجود می‌باشد.

لنت ترمز پارس
لنت ترمز پارس

انواع برندهای کره ای

علاوه بر تولیدکنندگان داخلی لنت ترمزهای ساخت کره نیز در بازار موجود می‌باشد که قطعا از قیمت بالاتری نسبت به محصولات داخلی برخوردار هستند. در ادامه به بررسی قیمت لنت ترمز پراید در برخی از برندهای کره ای می‌پردازیم.

لنت ترمز پراید سایپا یدک

این محصول از جمله تولیدات به سفارش شرکت سایپایدک می‌باشد و در حقیقت تولید مجموعه MANDO کره جنوبی می‌باشد و در کارتن هایی با برچسب سایپا یدک و با کد قطعه 500655 و مارک 9 قابل خرید می‌باشد. لنت ترمزهای شرکتی به منظور استفاده در پراید 111, پراید 131, پراید 132, پراید 141, پراید 151, پراید صبا , پراید نسیم و … مناسب است. حتما توجه کنید که در هنگام خرید جهت اطمینان از کالا خریداری شده، بایستی لنت ترمز را با بسته بندی مخصوص شرکت سایپا یدک و با برچسب اصالت کالا که شامل کد محصول نیز است را بررسی کنید.

لنت ترمز سایپا یدک
لنت ترمز سایپا یدک

قیمت انواع لنت پراید

شهریدک با داشتن انواع برندهای لنت ترمز پراید مانند: لنت ترمز پارس، لنت ترمز پارسیان قطعه سپهر PGS، لنت ترمز پاجرو قطعه به شما عزیزان امکان بررسی و انتخاب قبل از خرید را می‌دهد.

قیمت لنت ترمز سایپا یدک

قیمت لنت ترمز پراید سایپا یدک بین 100 تا 150 هزار تومان می‌باشد.

لنت ترمز پراید گلد

کمپانی گلد با نام برند خود شامل کلیه قطعات یدکی برای تمام خودروهای ساخت کره همانند هیوندای، کیا، دوو، سامسونگ و سانگ یانگ است. کمپانی گلد همچنین سابقه طولانی در ساخت لنت ترمز اتومبیل های خارجی دارد مانند خودرو های ژاپنی، اروپایی و آمریکایی . لنت ترمز گلد برای پراید در کشورمان سالین طولانی است که به منظور استفاده در انواع خودروهای پراید با بهترین کیفیت موجود می‌باشد.

قیمت لنت ترمز پراید گلد نیز مابین 100 تا 150 هزار تومان است.

لنت ترمز پراید تکستار

لنت تکستار مجموعه ای شناخته شده در سطح دنیا می‌باشد که سالهاست سابقه ساخت لنت ترمزهای متعدد جهت استفاده در کلیه خودروها دارد. لنت تکستار سابقه ای بسیار طولانی نیز در ساخت لنت ترمزهای خودروهای مسابقه ای نیز دارد. از جمله مشخصه های لنت ترمز پرايد تکستار میتوان به موارد پایین اشاره کرد:

 1. کیفیت مناسب هنگام ترمز گرفتن
 2. طول عمر زیاد و عملکرد عالی
 3. بدون نویز و صدای جیغ
 4. بدون استفاده از آزبست در ساخت و دوستدار محیط زیست
 5. داداری تکنولوژی اسکورچ
لنت تکستار
لنت تکستار

قیمت لنت تکستار

لنت تکستار جهت استفاده در خودروهای پراید موجود می‌باشد و قیمت لنت ترمز پراید لنت تکستار تقریبا یکصد هزار تومان است.

لنت ترمز پراید های کیو

این لنت ترمز جهت استفاده در کلیه پرایدهای موجود به غیر از پراید وانت مناسب می‌باشد و این نوع لنت ترمز دارای کیفیت مناسبی است و نوع لنت دیسکی با جنس فلز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لنت ترمز های کیو را لمس کنید.

قیمت لنت ترمز های کیو

قیمت این نوع انت ترمز با شماره فنی SP1049 و تعداد دو عدد پین بین 80 تا 90 هزار تومان می‌باشد.

قیمت لنت ترمز پراید

قیمت پراید در انگلستان!

حال که از قیمت لنت ترمز پراید در انواع برندهای مختلف با خبر شدید، شاید این سوال مطرح شود که قیمت خودروی پراید به چه میزان می‌باشد. متاسفانه با وجود نوسانات موجود در بازار ارز قیمت پراید نیز مکررا در حال تغییر و افزایش می‌باشد.

 • اما قیمت پراید در کشورهای با ثبات اقتصادی به چه میزان می‌باشد؟

این ویدیو را تماشا کنید تا از قیمت این خودرو در کشور انگلستان مطلع شوید.

لنت پراید

لنت ترمز پراید از جمله قطعات مصرفی این خودرو می‌باشد از این رو مصرف کنندگان محترم بایستی با کیفیت لنت ترمز این خودرو و قیمت‌های برندهای مختلف آشنا گردند.

ما در تحریریه شهریدک دو مقاله را برا شما آماده کرده ایم. که در یکی از این مقالات به کیفیت و انواع برندهای خارجی و داخلی لنت ترمز پراید پرداخته ایم و در مقاله دیگر به بررسی بهترین زمان تعویض لنت ترمز پراید می‌پردازیم.

امیدواریم که توانسته باشیم در خرید لنت پراید مناسب به شما عزیزان راهنمایی‌های خوبی را ارائه کرده باشیم.

شما از چه برندی استفاده می‌کنید؟

در صورتی که شما این مقاله را خوانده اید اما برند مورد نظر خود را در میان سایر برندهای بررسی شده مشاهده نکردید. در پایین همین مقاله برند لنت ترمز مورد نظر خود را برای ما بنویسید تا تیم کارشناسی ما به بررسی این برند پرداخته و نتیجه را در این صفحه با سایرین به اشتراک بگذارد.

شما می‌توانید توسطه دکمه‌های شبکه‌های اجتماعی زیر این مقاله را با سایرین به اشتراک بگذارید یا از طریق لینک‌های کوتاه زیر به اشتراک ایم مقاله با همکاران و دوستان خود بپردازید

rebrandly.com v.ht gg.gg
تعداد کلمات مقاله قیمت لنت ترمز پراید: 1341 کلمه منبع: fa.wikipedia.org

درباره پوریا اخضری

من پوریا اخضری، متولد و ساکن تهران هستم. علاقه بسیاری به فناوری‌های دیجیتال و بازاریابی دیجیتال دارم و همواره به دنبال این بودم که اطلاعاتم رو به روز نگه دارم و همینطور اطلاعات خودم رو بین بقیه به اشتراک بزارم.

نوشته های مرتبط

4 نظر در “قیمت لنت ترمز پراید

 1. امیرحسین گفت:

  سلام قیمت های سایت شما به روز هستش ؟

  1. شهریدک گفت:

   سلام
   تمامی قیمت ها هر روز آپدیت می شود و تمامی محصولات رو میتونین خرید کنید بدون هیچ مشکلی.

 2. banihashemi گفت:

  سلام من همکار هستم با شما
  تو شهرستان کیفیت مهم نیست لنت ارزون رو بهتر خرید میکنن لنت ارزون پراید چی دارید

  1. شهریدک گفت:

   سلام اگر شما بخوایین براتون لنت ترمز ارزون هم میفرستیم اما داخل سایت شهریدک ما فقط لنت ترمزهای با کیفیت رو معرفی میکنیم تماس بگیرین لطفا تا قیمت و نحوه ثبت سفارش رو بهتون توضیح بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *