لنت ترمز, مقالات

قیمت لنت پارس 2020

قیمت لنت پارس

قیمت لنت پارس (Pars Brake Pads Price) بسته به نوع لنت متفاوت است. مجموعه لنت پارس Pars Lent کارخانه تولیدی لنت ترمز در ایران می‌باشد. مجموعه لنت پارس کار خود را از سال 1364 با ایجاد خط تولید ترمز دیسکی در شهرستان کاشان شروع نمود. در هم اکنون مجموعه لنت پارس با ارائه انواع لنت ترمز خودروهای سبک، سنگین، قطارهای ریلی و دستگاه های کشاورزی، بزرگترین مجموعه تولیدی لنت ترمز در خاورمیانه می‌باشد. علاوه بر این استفاده از بروزترین تکنولوژی‌های تولید لنت ترمز با کسب استانداردهای مختلف و گواهینامه های بین المللی ، نشان دهنده تجربه و کیفیت بالای این کارخانه است.

انتخاب و خرید لنت ترمز با کیفیت از اصلی ترین موضعات در مبحث قطعات مصرفب خودرو است، مهم بودن این مسئله تنها به صدای لنت یا سوت کشیدن و یا داغ شدن آن ختم نمی‌شود!

لنت ترمز مناسب

اصلی ترین مسئولیت لنت ترمز، واکنش به موقع در کوتاه ترین زمان ممکن و جلوگیری از قفل شدن آن است. قیمت لنت پارس نیز بر اساس کیفیت ایده آل این کارخانه است.

کارخانجات لنت پارس

در ادامه ویدیویی را از مجموعه لنت پارس و فرایند تولید محصولات این برند را برای شما عزیزان تهیه نموده ایم.

کارخانجات با سابقه ایرانی از گذشته تا کنون در رقابت با یکدیگر می‌باشند و همواره تلاش برا این موضوع داشتند تا ترکیبات جدیدتری را به منظور بالا بردن سطح کیفی محصولات خود پیدا کنند. زیرا ترکیبات تولید لنت ترمزهای با کیفیت زیاد همیشه به مانند یک راز بوده است. لنت پارس Pars Lent نیز یکی از تولیدکنندگان برتر ایران می‌باشد، و همچنین رقیان بزرگی مانند لنت ترمز پارسیان قطعه سپهر و لنت ترمز پاجرو قطعه را در کنار خود داشته است.

در سال های اخیر فروش لنت ترمزهای بی کیفیت و بدون هیچ نام و نشانی در کشورمان بسیار زیاد دیده شده است و همه این فروشندگان با سه ویژگی یعنی: سوت نمیکشه، داغ نمیکنه، دیر تموم میشه! اقدام به تبلیغ محصولات خود می‌کنند.

لیست قیمت لنت پارس

ردیف نوع و محور لنت ترمزنوع خودروقیمت (تومان)
1 محور جلو پراید 157000
2 محور جلو صادراتی پراید 182000
3 محور جلو پیکان 148000
4 محور جلو صادراتی پیکان 172000
5 محور جلو پژو 405 230000
6 محور جلو پارس صادراتی پژو 405 304000
7 محور جلو پژو 206 تیپ 2 242000
8 محور جلو پژو 206 تیپ 2 صادراتی 314000
9 محور جلو پژو 206 تیپ 5 صادراتی 344000
10 محور عقب پراید 168000
11 محور عقب صادراتی پراید 168000
12 محور عقبپیکان 120750
13 محور عقب با کفشک صادراتیپیکان 291000
14 محور عقب با جعبه و پرچ صادراتیپیکان 112000
15 محور عقبپژو 405 370000
16 محور عقب صادراتی پژو 405 380000
17 محور عقبپژو 206 تیپ 2 314000
18 محور عقبپژو 206 تیپ 5 234000
19محور جلو لنت ترمز MVM 315167000

به منطور سهولت کاربران شهریدک نسخه PDF لیست قیمت لنت پارس (جدول بالا) توسط دکمه زیر قابل دانلود می‌باشد.

ما در فروشگاه شهریدک به مشتریان خود احترام گذاشته و فقط قطعات دارای استاندارد ملی را برای فروش به شما عزیزان عرضه می‌داریم. این قطعات کاملا از طریق سیستم پیامکی استاندارد کشور قابل رهگیری هستند و با بهترین قیمت درب منزل شما تحویل داده می‌شود.

لنت ترمز انواع خودروهای سبک و سنگین از برندهای بسیاری در کشور برخوردار است، و همچنین با توجه به سیاست فروشگاه شهریدک مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی، ما در فروشگاه شهریدک تصمیم گرفیتم فقط موارد دارای استاندارد و تولیدات داخلی را برای فروش ارائه کنیم. در ادامه برخی از ویژگی‌های لنت پارس را برای شما به صورت تیتروار آماده کرده ایم.

 • استفاده از بهترین مواد اولیه موجود
 • استاندارد ملی
 • استاندارد اروپا
 • ضمانت محصول
 • تاییده خودروسازی
 • استاندارد زیست محیطی
 • ارتباط مدام با مشتری
 • استفاده از دستگاه های خودکار و دقیق
 • فرمول ترکیب مواد ویژه
 • بهره بردن از موادهای کیفیت بالا
 • استفاده از نیروی انسانی متخصص

سوت نمیکشه، داغ نمیکنه، دیر تموم میشه!

این سه مورد نقطه عطف تبلیغات محصولات بی کیفیت و نامرغوب می‌باشد.

اما آیا این سه مورد کافی است؟!

خیر

با آسانترین ترکیبات پیش پا افتاده لنت ترمز به راحتی می‌توان لنت ترمزی را تولید کرد که این سه ویژگی را داشته باشد. و در حقیقت این سه ویژگی از بدیهیات هر لنت ترمزی است و داشتن این سه ویژگی در هر لنت ترمزی برای مصرف درون شهری واجب می‌باشد و نمی‌توان آنها در بحث رقابتی ویژگی یک محصول خواند.

قیمت لنت پارس و سایر تولیدکنندگان دارای استاندارد ملی مانند پارسیان قطعه سپهر و پاجرو قطعه تنها بر اساس این سه ویژگی نمی‌باشد، اصلی ترین خصوصیت متناسب بودن لنت ترمز با سیستم ABS در خودروهای جدید و علاوه بر آن خط ترمز کوتاه است. از خصوصیات دیگر لنت ترمز درگیری مناسب با دیسک چرخ و جلوگیری از خوردگی دیسک و طول عمر بالا لنت ترمز است.

ویژگی لنت ترمز استاندارد

لنت ترمزهای اورجینال یا تحت استاندارد جهانی OE بایستی حتما از ماده خطرناک و سرطان زای ASBESTOS (آزبست) در تولید آنها استفاده نشده باشد، آزبست موجب نرمی لنت ترمز و اصطکاک بهتر لنت می‌گردد و به این علت است که تولیدکنندگان محصولات نامرغوب از آزبست در تولیدات خود استفاده می‌کنند، شرکت های دارای استاندارد OE از ترکیبات ویژه و پر هزینه ای به منظور جایگزینی آزبست استفاده می‌کنند و این موضوع سبب تغییر قیمت لنت پارس یا سایر تولیدکنندگان استاندارد با لنت ترمزهای تقلبی است.

شاسی لنت پارس

از دیگر خصوصیات لنت پارس و سایر لنت های استاندادر مانند پارسیان قطعه سپهر و پاجرو قطعه تولید لنت بر روی شاسی خام لنت ترمز است، در حقیقت تولیدکنندگان لنت ترمزهای تقلبی شاسی های بازیافتی لنت ترمز جمع آوری کرده و مواد جدیدی را با استفاده از چسب‍های صنعتی بر روی آن شاسی لنت ترمز پرس می‌کنند. بله حقیقت این مطلب است که چنین تولیدکنندگانی وجود دارند و به راحتی با امنیت خودرو و جان خریداران خود معامله می‌کنند.

فرایند تولید لنت پارس

پروسه تولید لنت ترمزهای استاندارد به طور دیگری است، ابتدا شاسی منحصر به فرد همان لنت ترمز ساخته شده و مواد اصلی به شکل لایه لایه به روی شاسی تزریق می‌گردد، بعد از پایان این پروسه لنت ترمز در کوره های مخصوص زیر حرارت بسیار زیاد متراکم می‌گردد. در نتیجه با توجه به فرایند ساخت لنت ترمزهای استاندارد تفاوت قیمت لنت پارس با تولیدکنندگان متقلب بی علت نمی‌باشد.

حرارت در کوره موجب می‌شود که مواد لنت ترمز با شاسی یکدست شوند، این امر از ترک خوردن لنت یا جدا شدن مواد آن در ترمزهای قوی و خطرناک جلوگیری می‌کند و از داغ شدن زیاد دیسک چرخ نیز جلوگیری می‌کند، اما در لنت ترمزهای نامرغوب و غیراستاندارد این امر یک موضوع ساده است و به سادگی در ترمزهای قوی و حساس  لنت ترمز ترک می‌خورد و یا حتی از شاسی خود جدا می‌شود.

انواع لنت ترمز

حال که با لنت ترمزهای تقلبی و نحوه ساخت آن آشنا شده اید و خطر خرید این گونه از لنت ها را متوجه شده اید به بررسی انواع لنت ترمزهای موجود در بازار می‌پردازیم. در حقیقت تفاوت قیمت لنت پارس و پارسیان قطعه سپهر و پاجرو قطعه به علت تولید استاندارد آنها و استفاده از مواد مرغوب است.

همچنین برای آشنایی بیشتر با انواع لنت ترمز تولیدی شما می‌توانید به مقاله بهترین لنت ترمز شهریدک مراجعه کنید و با کلیه لنت ترمزهای بازار به صورت تخصصی آشنا شوید.

لنت ترمز های پایه فلزی

در این گونه از لنت ترمزها علاوه بر مواد خام لنت، به سبب یکدستی و رسانایی حرارت دیسک چره و همچنین بالا بردن قدرت گیرایی لنت ترمز از مواد و فلزاتب مثل برنز و مس در تولید آنها استفاده می‌شود، در حقیقت شما اگر ماده خام لنت ترمز را با دقت مشاهده کنید قطعات این فلزات را در روی این ماده می‌بینید که این مواد در قیمت لنت پارس و لنت های ساتاندارد دیگر نیز تاثیر دارد.

لنت ترمز های سرامیکی

در لنت ترمزهای سرامیکی از مواد غیرطبیعی ویژه در تولید این گونه از لنت ها استفاده می‌گردد، این مواد مصنوعی تقریبا نزدیک به ترکیبات سرامیک بوده و قیمت لنت پارس را نیز بالا می‌برد، اما در مقابل این گونه از لنت ترمزها به شدت قدرت گیرایی بالایی را دارند و در شرایط حرارتی بالا به خوبی کارایی خود را نشان می‌دهند.

کارخانه لنت پارس

اگر شما نیاز به اطلاعاتی در مورد تاریخچه لنت پارس و نحوه تولید محصولات این برند دارید ما در تحریریه شهریدک مطلبی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید به طور کامل با این برند ایرانی و با کیفیت آشنا شوید. برای مراجعه به این مطلب از دکمه زیر استفاده کنید.

لینک کوتاه این مقاله به منظور اشتراک:

bitly.comtinyurl.comis.gd

تجربه شما

آیا تا کنون شما از محصولات لنت پارس استفاده کرده اید؟ در صورتی که شما به هر نحوی پس از خرید لنت پارس از کیفیت و سایر ویژگی‌های این برند مطلع شده اید، تجربه خود را برای سایر کاربران شهریدک بنویسید تا دیگران نیز در انتخاب محصول مورد نظر خود بتوانند از تجربیات شما استفاده کنند.

تعداد کلمات مقاله: 1422منبع: thedrive.com

درباره پوریا اخضری

من پوریا اخضری، متولد و ساکن تهران هستم. علاقه بسیاری به فناوری‌های دیجیتال و بازاریابی دیجیتال دارم و همواره به دنبال این بودم که اطلاعاتم رو به روز نگه دارم و همینطور اطلاعات خودم رو بین بقیه به اشتراک بزارم.

نوشته های مرتبط

5 نظر در “قیمت لنت پارس 2020

 1. جمالی گفت:

  سلام تو لنت های ایرانی من اصلا از لنت پارس راضی نبودم نمیدونم چرا انقدر معروف همه میخرن من دو بار خریدم ولی راضی نبودم

  1. شهریدک گفت:

   شهریدک با پشتیبانی 24 ساعته میتواند بهترین برند لنت ترمز را به شما معرفی کند .

 2. mirzaei گفت:

  سلام لیست قیمت کی آپدیت میشه و میشه لیست قیمت برندهاتون رو برام ارسال کنین بنده همکارتون هستم تو تبریز

 3. taheri گفت:

  سلام قیمت های داخل سایت قیمت تکی هست تعداد چطور خرید کنم قیمت میدید بهم

  1. شهریدک گفت:

   سلام خدمت شما
   در روزهای هفته از شنبه تا 4 شنبه پیام واتساپ بدین همکاران ما قیمت های کارتونی را خدمتت اعلام می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.