لوازم یدکی شهر یدک

فروشگاه ما را بیشتر بشناسید!

افتخار شهر یدک می‌باشد که در طول سالهای کاری خود توانسته است انواع لوازم یدکی مورد نیاز مشتریان خود را از تولیدکنندگان لوازم یدکی خودرو تامین کند که همچنین تاکنون موفق بوده است تا رضایت مشتریان محترم خود را بدست آورد.

کیفیت مواد اولیه، عمر طولانی و دوام لوازم یدکی شهریدک کاملا ضمانت شده می‌باشد. کارخنجات تامین کننده لوازم یدکی این فروشگاه بر روی تمامی قطعه ها آزمایش های مورد نیاز را انجام داده، تا اطمینان حاصل شود که  قطعه تولید شده استانداردهای مورد نیاز انواع خودروها شامل ابعاد قطعه، محدودیت های کشش‌پذیری، شکست‌پذیری و مقاومت در برابر ضربه و آثار تغییر دما را در بر گیرد. این کارخانجات از دانش خود به منظور افزاریش سطح کیفی تولیدات خود استفاده می‌کنند و آزمایش های مختلفی را برای به منظور بهبود عملکرد، ماندگاری و انعطاف‌پذیری قطعات تولیدی انجام می‌دهند.

فروشگاه اینترنتی شهر یدک به منظور تسهیل فرایند جستجو و خرید لوازم یدکی مورد اطمینان، تاسیس شده است. کاربران عزیز با مشاهده و انتخاب محصول و لوازم یدکی مورد نیاز خود می توانند نسبت به خرید و تامین قطعه مورد نظر اقدام نمایند. فروشگاه اینترنتی شهریدک به منظور تامین و پشتیبانی قطعات اصلی و اورجینال خودرو های ایرانی و خارجی پایه گذاری شده است و اصلی بودن لوازم و قطعات خریداری شده را ضمانت می‌کند.

شایان ذکر می باشد که شهریدک قبل از سال 1398 بانام فروشگاه پارس از سال 1373 در بازار تهران (چراغ برق) فعالیت خود در زمینه فروش قطعات یدکی خودرو، را آغاز کرده است و در سال 1381 به مدت 4 سال در ایران نماینده انحصاری شرکت ویکتور ترکیه به منظور فروش و پش محصولات این برند بوده است .

با افتخار در جهت تامین رضایت مشتریان خود قدم برخواهیم داشت

لوازم یدکی شهر یدک

صادرات به کشورهای همسایه

اهمیت به صادرات به کشورهای همسایه، به دلیل مرزهای مشترک و همچنین پیچیدگی کمتر در جابجایی ارز، از توجه بالایی برخوردار است.

ایران در یکی از مهمتری نقاط ژئوپلیتیکی دنیا قرار دارد و همراه با ۱۵ کشور همسایه خود، جمعیتی بیش از ۶۰۰ میلیون نفر دارد که به عبارتی ۸ درصد از جمعیت کل جهان و ۱۲ درصد از اقتصاد جهانی را شامل می‌شود.

در نتیجه می‌توان با تجربه به دست آمده از تجارت در سایه تحریم‌ها، با بهبود سایر متغیرهای داخلی، صادرات انواع لوازم یدکی را به کشورهای همسایه میسر ساخت.

شهر یدک نیز حوزه کاری خود را  در امر واردات قطعات خودرو به ایران بسنده نکرده و کار را فراتر از مرزهای ایران گسترش دهده است.

شهریدک هم اکنون مشغول به صادرات قطعات یدکی ایرانی به صورت غیر رسمی به کشورهای همسایه (آذربایجان – ارمنستان و ترکمنستان) می‌باشد.

صادرات قطعات یدکی
صادرات لوازم یدکی

لوازم یدکی شهر یدک

حمایت از تولیدات داخلی

هم اکنون با توجه به شرایط سخت اقتصادی و قیمت بالای قطعات یدکی وظیفه خود دانسته که در این شرایط سخت هم به جهت کمک به تولید ملی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قطعات با کیفیت داخلی را جایگزین قطعات خارجی کرده تا دین خود نسبت به قشر زحمت کش را تا حد توان ادا نموده و با حذف واسطه های سود جو اقلام را با قیمتی مناسب و بدون واسطه در سریع ترین زمان ممکن به دست مصرف کننده محترم رساند.

امید به اینکه در این وظیفه خطیر و اقدام ملی توانسته باشیم رضایت مشتریان عزیز خود را برآورده کنیم.