لنت ترمز, مقالات

فروش لنت ترمز

فروش لنت ترمز

نوع کیفیت لنت ترمز بر صحت ترمزگیری موثر خواهد بود از همین رو می بایست برای خرید لنت ترمز کمال توجه را داشته و لنت ترمزی مرغوب و با کیفیت را تهیه کرد تا ضمن داشتن طول عمری مفید ، عملکردی مناسب را نیز داشته باشد. اما بهترین برند فروش لنت ترمز (​​Brake Pads Sale) کدام است؟

آیا تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که لنت ترمز دارای چه اهمیتی در سیستم ترمز است ؟ امنیت سرنشینان خودرو به خرید لنت ترمز مناسب که یکی از قطعات بسیار کوچک در خودرو است وابسته است. از ابتدای اختراع وسایل نقلیه تا کنون ، سیستمی که بتواند آن را از حرکت باز نگاه دارد وجود داشته و مورد توجه بوده است.

در زمان های دور از کفشک برای توقف کالسکه ها استفاده می شد با همین رویکرد و با پیشرفت تکنولوژی و صنعت خودرو ،  سیستم ترمز نیز پیشرفته تر شد تا ضمن افزایش سرعت خودروها ، کیفیت کاهش آن و یا توقف نیز محسوس باشد. تا جایی که بتوان با کمترین فشار بر روی پدال ترمز ، آن را به خوبی متوقف ساخت.

تاثیر کیفیت بر فروش لنت ترمز

 این را حتما شما هم می دانید که هنگامی که از یک خودرو استفاده می کنید نیاز است که در مقاطعی از زمان ، قسمت های مختلف آن را بررسی کنید. قسمت هایی مانند لاستیک ، لنت ترمز و یا روغن ترمز. این کار باعث می شود که از سلامتی خودروی خود اطمینان داشته باشید.

لنت ترمز
لنت ترمز

در میان این قطعات ، لنت ترمز جایگاه ویژه ای دارد. شاید بتوان گفت یکی از قطعات اصلی در سیستم ترمز به حساب می آید. به همین دلیل است که این قطعه از سوی تولیدکنندگان قطعات خودرو مورد توجه بوده و در برندهای مختلفی تولید و به بازار خودرو راهی می شود.

فروش عمده لنت ترمز در بازار داخلی ایران نیز یکی از شاخه هایی است که در این صنعت حضوری بسیار حیاتی داشته است . پیشرفت روز افزون تولید خودرو باعث شده است تا فروش لنت ترمز ایرانی و خارجی در ایران با قدرت بالایی انجام گیرد.

برندهای قدرتمندی که توانسته اند با رعایت تمامی اصول استاندارد و کیفیت های لازم ، از دیگر رقبا پیشی گیرند . فروش لنت ترمز خارجی نیز با وجود تفاوت قیمت با انواع ایرانی ، به خوبی جایگاه خود را در بازار صنعت خودرو باز کرده است .

اهمیت انتخاب نوع لنت ترمز

اولین نکته ای که برای مالکین خودرو مطرح است آن است که بدانند بهترین و مناسب ترین لنت ترمز برای خودرویشان چیست؟

به طور کلی توصیه می شود از لنت هایی استفاده نمایید که شرکت تولیدکننده ، مخصوص نوع خودروی شما طراحی و تولید نموده است زیرا این گونه لنت های ترمز با سیستم خودروی شما تست شده اند.

این قبیل لنت های ترمز برای استفاده های روزانه با سرعت معمولی مناسب هستند و دوام خوبی در دماهای پایین دارند. لنت های ترمز از نوع نیمه فلزی و یا سرامیکی می توانند گزینه ی مناسبی باشند. این گونه لنت های ترمز به دلیل کم صدا بودن بیشتر مورد انتخاب قرار گرفته اند. نوع لنت ترمز بر فروش لنت ترمز و قیمت لنت ترمز نیز تاثیر دارد

فروش عمده لنت ترمز
فروش عمده لنت ترمز

زمان تعویض لنت ترمز چیست ؟

نکته ی دیگری که می بایست به آن توجه داشته باشید زمان های تعویض لنت ترمز است . به طور معمول در تمامی خودروها برای این زمان ، آلارم و هشدارهای لازم تعبیه شده است تا از سایش بیشتر لنت ترمز و دیسک ها جلوگیری به عمل آید. در صورتی که خودروی شما به سیستم آلارم مجهز نیست نیاز است که زمان های مشخصی را به بازدید از لنت ها اختصاص دهید.

وجود صداهایی نامناسب هنگام ترمزگیری می تواند نشانه ی تمام شدن لنت باشد و زمان تعویض نمودن آن ها رسیده باشد. در بازار خودروی ایران فروش لنت ترمز با هر کیفیتی انجام می شود. در این خصوص نیاز است که حتما خرید خود را از مرکز فروش لنت ترمز معتبری انجام دهید تا کیفیت لازم را داشته و از برند شناخته شده ای لنت را به شما تحویل نماید.

یک نکته ی بسیار مهم در این زمینه وجود دارد که گاهی پیش آمده است کسانی که فروش لنت ترمز ایرانی و یا فروش لنت ترمز خارجی را بر عهده دارند ، اجناس و قطعات تقلبی را به نام اصل و اورجینال به فروش می رسانند که شاید برای همگان تشخیص اولیه ی آن امکان نداشته باشد و تنها پس از استفاده و ساییدگی زودرس لنت ترمز متوجه خرید اشتباه خود می شوند.

شهر یدک مرکز فروش لنت ترمز

تنها کاری که می توان کرد این است که از کسانی که فروش عمده ی لنت ترمز را انجام می دهند و در این مسیر دارای اعتبار و سابقه ای طولانی هستند خرید نمایید. فروشگاه اینترنتی شهریدک به عنوان مرکز معتبر فروش لنت ترمز های ایرانی و خارجی و به جهت ایجاد آسودگی خاطر خریداران خود ،  اقدام به ارائه لنت های ترمز معتبر و برندی همچون ، آفورتیس ، تکستار ، پارس ، ام اچ کو ، رالدک ، الیگ ، اسمکو ، کیو و لیون نموده است که تماما لنت های ترمز اصل و اورجینال بوده و با قیمت مشخص و مناسب به بازار عرضه می گردد.

فروش لنت ترمز
فروش لنت ترمز

فروشگاه اینترنتی شهریدک ، با تمرکز و فروش تخصصی لنت های ترمز ، توانسته است پاسخ گوی تقاضای مشتریان خود بوده و با کسب اعتماد از سوی آنان در خصوص فروش عمده لنت ترمز یکی از موفق ترین و پرفروش ترین شرکت های فعال در این زمینه باشد. انواع لنت ترمز عقب وجلو با تنوع بسیار بالایی از مدل و برند های به نام و مشهور در ایران و دنیا ، در فروشگاه شهریدک عرضه می شود.

معرفی لنت ترمزهای معتبر

برای آن که بتوانید لنت ترمز مناسبی را برای خودروی خود انتخاب نمایید و شرایط مقایسه مشخصات ویژگی آن ها را نیز داشته باشید و از طرفی بتوانید قیمت های این لنت ترمزهای برند را دریافت نمایید می توانید با شهریدک تماس بگیرید و از کارشناسان مجرب ما در این خصوص مشاوره دریافت نمایید. ما در این جا به معرفی لنت های ترمز برندهای مختلف می پردازیم.

فروش لنت ترمزهای ایرانی

لنت ترمز رالدک

لنت ترمز رالدک یکی از لنت ترمز های با کیفیت ایرانی است که محصول کمپانی پارسیان قطعه سپهر است. این نوع از لنت ترمز در کارخانه تولید لنت در کشور چین با بالاترین فناوری روز به تولید می رسد. امروزه از لنت ترمز رالدک در بسیاری از خودرو ها استفاده می شود. قیمت این نوع از لنت ترمز در مقایسه با دیگر برندها و کیفیتش ، مناسب می باشد.

لنت پارس
لنت پارس

لنت ترمز پارس

از شرکت های تولید کننده ی خوش نام ایرانی در زمینه ی تولید لنت ترمز ، لنت پارس می باشد که در شهر کاشان اقدام به تولید انواع لنت نموده است . شاید بتوان گفت این شرکت یکی از بزرگ ترین کمپانی های تولید لنت در خاورمیانه می باشد که با بالاترین و به روز ترین تکنولوژی روز دنیا ساخت لنت ترمز را مطابق با استانداردهای بین المللی ، به انجام می رساند. لنت ترمز پارس یکی از پرفروش ترین لنت ها در ایران می باشد.

لنت ترمز VIP

لنت ترمز VIP با متریال مرغوب کربنی حرکت جدید و پیشرفت قابل توجهی در تولید لنت ترمز وطنی کرده است و لنت ترمز بسیار با کیفیتی تولید کرده که بدون آسیب رساندن به دیسک چرخ و دارا بودن قابلیت چسبندگی زیاد به خوبی وظیفه خود گه کنترل خودرو هستش را انجام می دهد

لنت ترمز ایساکو

کمپانی ایساکو نیز یکی از تولید کنندگان قطعات لوازم یدکی به خصوص لنت ترمز در ایران است که سال های زیادی است در ایران در زیمنه خودروهای سواری و سنگین فعالیت می کند. این شرکت به عنوان تامین کننده ی قطعات شرکت ایران خودرو عمل می کند.

لنت ترمز اسم کو

 کمپانی آرمینه صنعت ماهان ، تحت لیسانس کره ی جنوبی لنت های ترمز با برند ASMCO را تولید می کند که برای خودروهای تولیدی ایران خودرو به خصوص پژو بسیار مناسب و کارآمد است .

فروش لنت ترمزهای خارجی

لنت ترمز تکستار

از دیگر لنت های ترمز با کیفیت و معتبر ، لنت ترمزتکستار بوده است که با ایجاد حداکثری ایمنی و کارایی تولید شده است . این کمپانی حدود یک قرن است که در این زمینه فعالیت داشته و یکی از شرکای همیشگی در صنعت خودرو سازی در دنیا می باشد. این شرکت با عقد قرارداد با شرکت های تولید خودرو در فرانسه ، تامین لنت های ترمز خودروهایی همچون پژو و ستروئن را از آن خود نموده است که در ایران نیز از این لنت برای تولید خودروهای داخلی استفاده می شود.

لنت ترمز الیگ

لنت ترمز الیک که از نوع دیسکی و سرامیکی است توسط کمپانی مشترک ژاپن و آمریکا تولید شده است که برای خودروی سوناتا مناسب است. همچنین برای خودروهای پژو نیز از این نوع لنت می توان استفاده نمود. این نوع از لنت ترمز دارای مرغوبیت خوبی است .

لنت ترمز فدرال

لنت ترمز دیسکی با برند فدرال ، تولید کمپانی انگلیسی است که با ضمانت مناسب در ایران عرضه می شود این نوع از لنت برای خودروهای ایران خودرو مناسب تر است .

لنت ترمز
لنت ترمز

لنت ترمز ام اچ کو

 لنت ترمز کفشکی کمپانی MHCO ، تولید کشور چین است که در دو نوع A و B  تولید و به بازار عرضه شده است که نوع A مربوط به خودروهای استاندارد و معمولی است و نوع دوم مختص تولیدات سفارش می باشد. این نوع از لنت ترمز یکی از پر فروش ترین لنت های بازار می باشد که عمدتا در خودروهای پژو و لیفان مورد استفاده قرار می گیرد.

لنت ترمز یس کیو

لنت ترمز کفشکی YES-Q که در کشور کره جنوبی تولید می شود یکی دیگر از لنت های ترمز موجود دربازار لوازم یدکی می باشد که دارای مرغوبیت خوبی است .

لنت ترمز آفورتیس

آفورتیس AFORTIS نیز از دیگر لنت های کفشکی موجود در بازار است که تولید آن در کشور چین انجام می شود و با ضمانت نامه ای معتبر به بازار عرضه شده است .

لنت ترمز های کیو (HI-Q)

لنت ترمز دیسکی  HI-Q در کشور کره جنوبی تولید می شود و شرکت سانشین برک آن را تولید می نماید. این نوع از لنت ترمز را می توان در خودروهای ایران خودرو مشاهده نمود.

لنت ترمز کاله

لنت ترمز کاله نیز از دیگر برندهای موجود در بازار فروش لنت ترمز می باشد که محصول کشور ترکیه می باشد و در خودروهایی مانند لیفان بسیار کاربرد دارد .

لنت ترمز لیون

 برند LEON نیز از دیگرلنت های دیسکی است که در کشور چین ساخته می شود و برای خودروهای سری ام وی ام مناسب می باشد .

لنت ترمز ژرمن تکس

لنت ترمز GERMANTEX نیز از نوع دیسکی بوده و در کشور چین تولید می شود این نوع از لنت ترمز مناسب خودروهایی همچون چری می باشد . تهیه ی این نوع از لنت ترمز به همراه ضمانت نامه ی معتبر خواهد بود.

فروش عمده لنت ترمز
فروش عمده لنت ترمز

لنت ترمز کیو ام پی (QMP)

ساخت لنت ترمز QMP نیز در کشور کره ی جنوبی انجام می شود و از سال 2010 تا کنون در بسیاری از خودروهای تولید این کشور مورد استفاده قرار گرفته است .

لنت ترمز آیسر

لنت ترمز دیسکی ICER نیز محصولی است از کشور اسپانیا که در خودروهایی مانند کیا اپتیما مورد استفاده قرار می گیرد که در چهار مدل به بازار عرضه شده است که به انواع A و B و C و D دسته بندی شده اند.

فروش عمده لنت ترمز

اکنون با تمامی توضیحاتی که داده شد ،  اگر می خواهید برای خودروی خود لنت ترمزی با کیفیت و مناسب را تهیه کنید و نگران اصل و اورجینال نبودنش نباشید ، توصیه می شود از شهر یدک به عنوان مرکز فروش عمده لنت ترمز خرید نمایید. تخصص کارشناسان شهریدک بر روی انواع لنت ترمز ، باعث شده است که بتوانند مشاورینی مطمئن در این خصوص بوده و مطابق با خودروی شما ، پیشنهاد بهترین و با کیفیت ترین برند در لنت ترمز را بدهند.

در این شرکت می توانید بهترین مارک های لنت ترمز را در انواع لنت ترمز خارجی و یا لنت ترمز ایرانی ، داشته باشید و در ازای کیفیت کالایی که تحویل می گیرید قیمتی مناسب را نیز پرداخت نمایید. این مهم است که بدون نگرانی از کیفیت لنت ترمز ، آن را تهیه کنید و با خیالی آسوده به سیستم ترمز خودروی خود اعتماد نمایید.

برای انتخابی صحیح در زمانی اندک ، پیشنهاد ما خرید از شهریدک می باشد. این فروشگاه بزرگ ارائه دهنده لنت ترمز ، برند های معتبر داخلی و خارجی را به شما معرفی کرده و مطابق با نیاز خودروی شما ، لنت ترمزی مناسب را با قیمتی مناسب ارائه می دهد. در شهریدک فروش لنت ترمز برند های متفاوتی همچون PGS، پاجروقطعه ، نیک استار ، Hi-Q ، Afortis با بهترین کیفیت عرضه می شود.

فروش عمده لنت ترمز
فروش عمده لنت ترمز

سخن آخر

گروه شهریدک با بهره گیری از سال ها تجربه در این خصوص و با تمرکز خاص بر روی قطعات سیستم ترمز و فروش عمده لنت ترمز ، توانست اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب نموده و سهم بزرگی از بازار را از آن خود نماید. بهره گیری از برندهای معتبر ، حسن شهرت این فروشگاه بزرگ لنت ترمز خواهد بود. برای خرید از شهریدک می توانید با بخش پشتیبانی تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره ، خرید خود را انجام دهید.

تعداد کلمات مقاله فروش لنت ترمزمنبع
2163 کلمهthedrive.com
فروشگاه اینترنتی شهریدک

دانلود نسخه PDF

فایل PDF شما آماده است، برای دریافت نسخه PDF دکمه زیر را لمس کنید.

درباره پوریا اخضری

من پوریا اخضری، متولد و ساکن تهران هستم. علاقه بسیاری به فناوری‌های دیجیتال و بازاریابی دیجیتال دارم و همواره به دنبال این بودم که اطلاعاتم رو به روز نگه دارم و همینطور اطلاعات خودم رو بین بقیه به اشتراک بزارم.

نوشته های مرتبط

10 نظر در “فروش لنت ترمز

 1. rezaei گفت:

  سلام همکار هستیم در اصفهان میتونم قیمت عمده رو ازتون بخوام؟

  1. شهریدک گفت:

   سلام
   خوشحال می شم بتونیم همکاری داشته باشیم لطف کنین به شماره های داخل تماس با ما تماس حاصل کنین تا بیشتر بتونم کمکتون کنم .

 2. فروشگاه رضایی گفت:

  سلام های کیو عمده لیست قیمت لطف می کنین ؟

  1. شهریدک گفت:

   سلام لطفا به شماره تماس های داخل سایت زنگ بزنین یا داخل واتساپ پیام بدید در خدمتتون خواهیم بود.

 3. nikro گفت:

  سلام لیست قیمت میتونین برام ارسال کنین برای زنجان می خوام؟

  1. شهریدک گفت:

   سلام فردا با دفتر تماس بگیرید قسمت فروش باهاتون هماهنگی ها رو انجام میدن

 4. roshni گفت:

  لنت ترمز اصلی رو با ضمانت میدید؟

  1. شهریدک گفت:

   تمامی لنت ترمز های اصلی با ضمانت اورجینال بودن محصول ارائه میشه

 5. ziraki گفت:

  سلام
  خرید اگه تعداد باشه کاتنی خرید کنم قیمت لنت ها پایین تر از قیمت های سایت میشه دیگه ؟

  1. شهریدک گفت:

   سلام خدمت شما
   بله 100% قیمت های عمده با قیمت های تکی داخل سایت متفاوت هستش تماس بگیرید با دفتر قیمت ها بهتون اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.